EDF Polska z tytułem "Etyczna Firma 2016"

Streszczenie: 

Już po raz trzeci z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu Etyczna Firma. Do tegorocznej edycji zgłosiło się aż 225 firm. Wyróżnienia otrzymało tylko 15 z nich.

TREŚĆ - główna treść: 

Uczciwe, rzetelne, wiarygodne, przejrzyste, odpowiedzialne i świadome - takie firmy znalazły się w gronie laureatów trzeciej edycji konkursu Etyczna Firma, organizowanej przez Puls Biznesu.
 

Celem konkursu jest promowanie wyróżniających się w Polsce przedsiębiorstw, które w sposób kompleksowy i systemowy prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i wartościach.

Wyróżnienie dla EDF Polska odebrał prezes zarządu Thierry Doucerain,
W dzisiejszych czasach w dobie globalizacji, czynnikiem wyróżniającym firmę jest umiejętność godzenia celów ekologicznych i społecznych z celami biznesowymi. Duże korporacje, takie jak EDF, mogą i powinny wykorzystywać globalny zasięg swojej działalności do promowania etycznych standardów biznesowych i zrównoważonego rozwoju. Dlatego też już po raz trzeci wzięliśmy udział w konkursie „Etyczna Firma” i cieszymy się, że po raz trzeci uzyskaliśmy ten ważny dla nas tytuł.
 

 

RIGHT COLUMN - photo: 
RIGHT COLUMN - text: 

Jesteśmy jedną z największych firm energetycznych na świecie i jednym z największych producentów energii w Polsce. W 2016 roku Grupa EDF wypracowała przychody o wartości 71,2 mld Euro i pozyskała 37, 6 mln klientów na całym świecie.

poznaj naszą ofertę

Formularz wysłany pomyślnie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jak najszybciej we wskazanym przez Ciebie czasie.

Zyskaj z nami

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

12 620 98 98

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla małych i średnich firm