EDF Polska z tytułem "Etyczna Firma 2015"

Streszczenie: 

Po raz drugi z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu Etyczna Firma. Do ostatniej edycji zgłosiło się aż 190 firm. Wyróżnienia otrzymało tylko 15 z nich. 

TREŚĆ - główna treść: 

Konkurs organizowany jest przez "Puls Biznesu” i ma na celu promowanie wśród firm wysokich standardów etycznych zarówno w zarządzaniu organizacją, jak i prowadzeniu działalności. Ocenie podlegają wszystkie obszary działania. Każda z firm biorących udział w konkursie udziela szczegółowych odpowiedzi na blisko 60 pytań związanych z jej biznesem oraz obowiązującymi w organizacji standardami.

W drugiej edycji konkursu Etyczna Firma 2015 nagrodzonych zostało 15 firm, które kładą największy nacisk na budowę kultury organizacyjnej opartej na uczciwości. W tym prestiżowym gronie laureatów jest EDF Polska.

Wyróżnienie w imieniu EDF odebrał Thierry Doucerain, prezes EDF Polska, – Tytuł Etyczna Firma uzyskujemy po raz drugi. Dziękuję wszystkim pracownikom, bo to dzięki ich zaangażowaniu mam zaszczyt odebrać dziś nagrodę.

RIGHT COLUMN - photo: 
RIGHT COLUMN - text: 

Jesteśmy największą na świecie firmą elektroenergetyczną z mocną pozycją w Europie. Zaufało nam 38 mln klientów na całym świecie. W 2014 roku cała Grupa EDF wypracowała przychody na poziomie 73,9 mld euro, a aż 650 mln przeznaczyła na działalność rozwojowo-badawczą.

poznaj naszą ofertę

Formularz wysłany pomyślnie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jak najszybciej we wskazanym przez Ciebie czasie.

Zyskaj z nami

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

12 620 98 98

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla małych i średnich firm