Dla Studenta

Streszczenie: 

W EDF Polska od kilku lat umożliwiamy studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w ramach praktyk. Na praktyki zapraszamy studentów niemal wszystkich kierunków i lat studiów, spełniających wymagania określone w ogłoszeniach. W ciągu roku zapraszamy na bezpłatne praktyki. Natomiast w wakacje zachęcamy do udziału w programie płatnych Praktyk Letnich.

TREŚĆ - główna treść: 

 

Program Praktyk Letnich

Jeśli chcesz do nas dołączyć i realizować projekty pod okiem doświadczonych pracowników EDF Polska, uważnie obserwuj naszą stronę internetową i stronę kariery.

Czym wyróżniają się praktyki w EDF Polska? W ręce praktykantów – studentów i świeżo upieczonych absolwentów – oddaje projekty związane ze specyfiką konkretnego obszaru w firmie. Każdy z nich wymaga wykonania zadań, za które to praktykant jest odpowiedzialny. Nikt nie zostaje sam ze swoim projektem – każdy uczestnik programu realizuje go pod okiem opiekuna, doświadczonego pracownika EDF Polska, który staje się mentorem. Ciekawią nas Twoje pomysły i to, kim jesteś.

Oferujemy praktyki w różnych obszarach naszej działalności. Wybierz ten technologiczny lub biznesowy, w zależności od Twoich zainteresowań, doświadczenia i pasji.

Zdobywaj doświadczenie w jednej z największych firm energetycznych w Polsce i skieruj swoją karierę we właściwym kierunku.

 

RIGHT COLUMN - photo: 
RIGHT COLUMN - text: 

EDF jest obecny na wielu uczelniach w Polsce - współpracuje ze studentami i wspiera młode talenty. Przykładami inicjatyw skierowanych do studentów są "Bonjour!EDF" i "MAGISTERKA Z EDF".

Jak zmienić sprzedawcę?

Zobacz jak prosta jest zmiana sprzedawcy energii elektrycznej!

poznaj naszą ofertę

Formularz wysłany pomyślnie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jak najszybciej we wskazanym przez Ciebie czasie.

Zyskaj z nami

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

12 620 98 98

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla małych i średnich firm