Dlaczego warto do nas dołączyć?

TREŚĆ - główna treść: 

Dołączając do EDF dołączasz do:

  • kluczowego sektora gospodarki – energetyki,
  • światowego lidera w produkcji energii i trzeciego producenta energii w Polsce,
  • międzynarodowej grupy, wychodzącej naprzeciw innowacjom technologicznym, prowadzącej projekty przemysłowe, które wymagają zaangażowania ekspertów o najwyższym poziomie na dużą skalę, na całym świecie,
  • firmy o bogatej historii, silnych wartościach, które stawiają zobowiązanie do odpowiedzialności społecznej w centrum wszystkich działań,
  • grupy, która postrzega różnorodność, jako siłę napędową zrównoważonego rozwoju oraz dobrej jakości życia w pracy,
  • grupy, w której możesz rozwijać swoje umiejętności,
  • grupy, która oferuje szansę podążania różnymi ścieżkami kariery i starającej się zapewnić wszechstronne długoterminowe wsparcie.

Sieć kobiet Interp’elles Polska

Celem sieci kobiet jest stałe wzmacnianie rozwoju zawodowego kobiet oraz pobudzanie ich ambicji do sięgania po więcej. Interp’elles Polska promuje sukcesy kobiet i zapewnia widoczność kobiet w naszej organizacji. Naszym dążeniem jest tworzenie atrakcyjnego miejsca pracy dla pań zatrudnionych w Grupie EDF w Polsce oraz promocja marki EDF jak pracodawcy z wyboru wśród kobiet.Zarząd Grupy EDF w Polsce podpisał w październiku 2014 roku Deklarację Wsparcia Sieci Kobiet.

Zdrowy EDF

Zdrowy EDF to społeczność działająca w Grupie EDF w Polsce, której celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród pracowników naszej firmy. Co roku organizowane są dwie duże akcje – Zdrowa Wiosna, oraz Tydzień Zdrowia. Pracownicy mogą wziąć wówczas udział w warsztatach i szkoleniach o tematyce zdrowotnej.

Różnorodność

Grupa EDF w Polsce jest Sygnatariuszem Karty Różnorodności. Podpisując kartę nasza firma zobowiązała się do wypełniania jej zapisów oraz budowania takiego środowiska pracy, w którym każdy pracownik czuje się szanowany, doceniony i może w pełni realizować swój potencjał. Każdego roku w Grupie EDF w Polsce organizujemy w maju Tydzień Różnorodności. W 2014 roku Grupa EDF w Polsce otrzymała certyfikat Gender Equality European Standard potwierdzający, że nasza firma dba o równe traktowanie pracowników bez względu na płeć. 

RIGHT COLUMN - photo: 
Dołącz do EDF Polska
RIGHT COLUMN - text: 

Kluczowym elementem strategii EDF w Polsce są zmotywowani i kompetentni ludzie na każdym szczeblu organizacyjnym. To dzięki zaangażowaniu pracowników Grupa jest w stanie osiągnąć swoje cele i zrealizować plany. 

Jak zmienić sprzedawcę?

Zobacz jak prosta jest zmiana sprzedawcy energii elektrycznej!

poznaj naszą ofertę

Formularz wysłany pomyślnie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jak najszybciej we wskazanym przez Ciebie czasie.

Zyskaj z nami

Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

12 620 98 98

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta dla małych i średnich firm